Pani Julia jest niesamowicie ciepłą, serdeczną, cierpliwą osobą. Człowiek od razu czuje, że może się otworzyć i porozmawiać o wszystkim. Zostanie wysłuchany i otrzyma odpowiednie wsparcie. 
Taki terapeuta jest godny zaufania, dlatego polecam każdemu.
Sylwia
Pani Julia jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, zawsze uśmiechnięta co miło nastraja od razu na wejściu. Umie świetnie porozumieć się z pacjentem i przede wszystkim umie słuchać. Widać, że ma ogromną wiedzę psychoterapeutyczną. Zawdzięczam pani Julii to, że jestem teraz w stanie normalnie funkcjonować i zaczełam się usmiechać,
po swoich traumatycznych przeżyciach w końcu widzę jakieś małe światełko i szanse dla siebie. 
Jestem Pani Julii bardzo wdzięczna za wszystko
gorąco polecam
Malwina
Pani Julia jest bardzo profesjonalną, inteligentną i empatyczną psychoterapeutką. Ma świetną umiejętność i intuicję dostosowania 
terapii do konkretnej osoby oraz zdolność słuchania i rozumienia problemu. Nie jest schematyczna, nie narzuca, jest pozytywnie spokojna 🙂 Pani Julia pomogła mi uporządkować myśli, za co bardzo dziękuję 🙂
Magda
Panią Julię znam od roku. Prowadzi moją terapie uzależnienia od alkoholu. Musze przyznać ze tak profesjonalnego terapeuty, dobrego człowieka i osoby nie poznałem wcześniej. Dzięki Niej podnoszę sie z nałogu. Bardzo mnie motywuje do dalszej , ciężkiej pracy nad sobą. Polecam Panią Julię jak doskonałego specjalistę.
Krzysztof
Jestem dorosłym dzieckiem z rodziny dysfunkcyjnej i niepijącym alkoholikiem. Do gabinetu pani Julii trafiłem, chcąc poprawić komfort swojego życia i oswoić - niedającą spokoju - przeszłość. Nasza współpraca trwa prawie rok i uważam ten czas za budujący i twórczy. Dziś wiem więcej o sobie, rozpocząłem też pracę z wewnętrznym dzieckiem. Wiele naszych spotkań poświęcaliśmy także „gaszeniu pożarów” i mojemu życiu „tu i teraz”.

Empatia, otwartość, poszanowanie drugiego człowieka, uważność i zaangażowanie – to cechy, które charakteryzują panią Julię.

Jeśli chcielibyście Państwo zająć się swoją przeszłością, spojrzeć z optymizmem w przyszłość, ale i poświęcić czas problemom dnia codziennego, trafiliście pod dobry adres.
Damian
Całym sercem polecam Panią Julię! 
Czarodziejka, która kogoś miękkiego i delikatnego potrafi zmienić w kogoś twardego, pewnego siebie i świadomego swojej wartości.
Delikatnie "rozdrapie" wszystkie rany życiowe, żeby móc "oczyścić je z brudu" i pomoże im się zagoić raz a porządnie! 
Pani Julia jest bardzo rzetelną i profesjonalną terapeutką, nie ocenia, słucha bardzo uważnie, jest ciepła i przesympatyczna! Daje dużo zrozumienia, dyskrecje i poczucie bezpieczeństwa dzięki czemu bardzo łatwo można się przed Nią otworzyć. 
Całym sercem dziękuję za poświęcony dla mnie czas, jak również za pomoc w ułożeniu puzzli życia i odszukanie brakujących elementów.
Róża
Współpracuję z panią Julią od ponad pół roku i wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Pani Julia ma w sobie ogrom empatii, ciepła i cierpliwości, daje wsparcie - zarówno emocjonalne jak i mentalne, zrozumienie i dużo przestrzeni w terapii. Jest osobą otwartą, zaangażowaną i godną pełnego zaufania. 
Jestem w trakcie długiej, trudnej drogi i jestem wdzięczna, że prowadzi mnie na niej właśnie pani Julia 🙂
Judyta
Bardzo kompetentna, profesjonalna i traktująca odpowiedzialnie swoje obowiązki osoba. Czas spędzony z Panią Julią bardzo dużo zmienił w moim życiu i pomógł mi wiele zrozumieć. Z czystym sercem bardzo polecam.
Małgorzata
Do Pani Julii trafiłem przez całkowity przypadek i odkrycie tego faktu ostatniego dnia terapii było najpiękniejszym zwieńczeniem tej, trwającej ponad rok, przygody. Szukając pomocy często odbijamy się od kolejnych drzwi, zwłaszcza kiedy chodzi o nasze zdrowie wewnętrzne. Ja miałem to szczęście, że trafiłem właśnie na Panią Julię dlatego teraz chciałbym polecić Ją każdemu, kto w tej chwili błąka się i próbuje chwycić kogoś kto poda mu pomocną dłoń. Zrozumienie, zaangażowanie jak i profesjonalizm to cechy, które dało się odczuć podczas każdej sesji. Te z kolei nie były monotonne. Często sięgaliśmy po najróżniejsze techniki psychoterapeutyczne bym mógł jeszcze bardziej się zaangażować i garściami czerpać z postępów jakie poczyniłem. Pani Julia przez cały czas trwania terapii potrafiła wypracować odpowiednią więź jak i zachować profesjonalny dystans by lepiej przeprowadzać mnie przez każdy krok w Mojej podróży wgłąb własnego Ja. Raz jeszcze polecam, a Pani Julii życzę wielu sukcesów, gdyż na pewno jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.
Tomek
Moja historia z psychologami ciągnęła się kilka dobrych lat. Wiedziałam, że mam problem (DDA), ale żaden psycholog mi nie pomógł (miałam wrażenie, że ich nie obchodzi mój los). Pani Julia od pierwszego spotkania przejęła się moją historią, zainteresowała się mną, aby mi pomóc. To kim teraz jestem zawdzięczam Pani Julii. Idealnie zdiagnozowała moją 'przypadłość' - umie świetnie odzwierciedlić dlaczego teraz się zachowuję w określony sposób na podstawie wydarzeń z dzieciństwa. Tym samym zaczynam nad tym panować i staję się 'normalnym' człowiekiem, co zauważają moi bliscy. Mam wrażenie, że Pani Julia psychologię traktuje jako powołanie a nie pracę. Oceniam na 10 gwiazdek, a nie tylko 5! 🙂
Agata
Pani Julia jest osobą do której chciałabym trafić, gdybym miała wybrać kolejny raz. Ciepła, ale konkretna. Bardzo dużo mi pomogła. Czuję między nami porozumienie, które jest potrzebne między terapeutą a pacjentem. Nie boję się nawet przyznać do błędu. Mówi szczerze i otwarcie, potrafi dopasować się do pacjenta i dobrać metodę tak, aby do niego trafić.
Wioletta
Pani Julia jest bardzo zaangażowaną w leczenie i godną zaufania osobą, nigdy nie bałam się przy niej przyznać do błędu. Myślę, że nie mogłam trafić na lepszą terapeutkę, bardzo dużo mi pomogła i dalej pomaga. Jestem bardzo zadowolona z leczenia 🙂
Julia
Panią Julię miałam okazję poznać na rożnych warsztatach psychoedukacyjno-rozwojowych, w których uczestniczyłam. W jej pracy trenerki dostrzegłam przede wszystkim pasję, zaangażowanie oraz niesamowitą uważność co w moim odczuciu jest bardzo cenne i to wyróżnia ją na tle innych trenerów. Zadaje bardzo trafne i konstruktywne pytania, które mobilizują do pogłębionej refleksji. Sprawnie łączy ze sobą również wiele różnych podejść i elementów jak np. praca z obrazem. Jej pracę oceniam bardzo pozytywnie i profesjonalnie.
MM
Przyjechałam na pierwszą wizytę do Pani Julii z polecenia i trafiłam najlepiej jak mogłam. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz szczera chęć pomocy sprawiły, że łatwiej było pokonać problemy z jakimi się zgłosiłam.
Baaardzo polecam!
Karolina
Julia Kawalec - ZnanyLekarz.pl
do opinii